Upcoming events

Upcoming events 

Story Time in May

Tuesday, 1 May 2018

Calendar for May - English stories for children in libraries.

It's Story Time! maig – “The three Billy Goats Gruff”  

Aquest mes de maig ens trobareu a biblioteques d’arreu de la comarca amb la nostra professora Andrea Pawlich i el conte The Three Billy Goats Gruff, per a tots els nens i nenes que desitgin passar una estona entretinguda i practicar l’idioma. I recordeu que ara també l'expliquem a la Biblioteca Contravent de Vilanova del Vallès!

Aquí teniu el calendari i les biblioteques de la comarca on es farà:

Dimecres 2 de maig - 18:00 - 18:45 - La Garriga

Dijous 3 de maig - 18:00 - 18:45 - Vilanova del Vallès

Dilluns 7 de maig - 17:00 - 17:30 - La Roca

Dimarts 8 de maig - 18:00 - 18:45  - Parets

Dimarts 15 de maig - 17:30 - 18: 15 - Sant Fost

Dimecres 16 de maig - 17:30 - 18:15 - Caldes

Divendres 18 de maig - 17:30-18:15 – Bigues i Riells

Dilluns 28 de maig - 17:30 - 18:15 - Cardedeu 

Dimecres 30 de maig - 17:30-18:15 – Granollers Can Pedrals

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…