Upcoming events

Upcoming events 

"The Secret of Kells", cinema in English for kids

Monday, 14 November 2016

In Granollers, on Friday 18th and Sunday 20th November, from over 6 year-old

THE SECRET OF KELLS

Cinema en anglès per a nens al Centre Cultural de Granollers aquest cap de setmana:

-divendres 18 de novembre a les 17:30h

-diumenge 20 de novembre a les 17h

El petit Brendan viu a l’Abadia del poblat medieval irlandès de Kells, del qual no n’ha sortit mai. L’arribada a l’Abadia del pare Aidan de Iona, reconegut il·lustrador, fa que Brendan superi els seus temors i es decideixi a sortir dels límits del seu poblat per endinsar-se al bosc, on coneix la fada Aisling i viu aventures trepidants. 

Durada: 75 minuts
Edat recomanada: a partir de 6 anys

Entrada reduïda presentant l’Student Card de Cambridge School!

I si cliques a 'M'agrada' al post de la nostra pàgina Facebook entraràs en el sorteig d'una ENTRADA DOBLE! Només tens de temps fins divendres abans de les 14h, ja que s'efectuarà el sorteig i el guanyador sortirà publicat aleshores!

Pots veure més informació i un vídeo promocional a: http://acgranollers.cat/events/the-secret-of-kells

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…