Upcoming events

Upcoming events 

Books 21-22 Academic Year

Friday, 9 July 2021

Now available in your school

Els llibres de text del CURS 2021-22 ja estan disponibles a les nostres escoles. 


SI FEU UN CURS PRESENCIAL:
Si us plau, comproveu els vostres correus perquè també avisem via e-mail perquè vingueu a adquirir-los. Si ho feu ara, us podreu estalviar cues el primer dia de classe!

SI FEU UN CURS VIA ZOOM:
Abans d'iniciar el vostre curs, rebreu un e-mail informant-vos dels noms dels vostres llibres. En aquest e-mail, podreu triar si voleu venir a comprar-los a una de les nostres escoles o adquirir-los online per rebre'ls a casa. Estigueu atents als vostres correus!

Recordeu que...
El curs 21-22 començarà a partir del dijous 16 de setembre, i aquest serà el 1r dia de curs per als grups que facin classe els dijous, tant per a cursos PRESENCIALS com per a cursos via ZOOM.

I si encara no us heu matriculat:
Descobriu aquí els nostres PLANS D'ANGLÈS que creixen amb tu o contacteu amb nosaltres a través de les nostres escoles o al tel. 938702001 / e-mail info@cambridgeschool.com 

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…