Upcoming events

Upcoming events 

Cinema in Original Version

Friday, 19 February 2016

Films in English for the 18th-21st February in Granollers and Cardedeu.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem les següents pel·lícules en versió original anglès subtitulades:

 

-"She’s Funny That Way", en VO anglès a CineClub Granollers, una comèdia americana en què explica el cas de l’Arnold, que té una vida perfecta: feliçment casat, dos preciosos fills i una magnífica feina com a director teatral a Broadway. Tot canvia quan contracta els serveis d’Izzy, una jove i prometedora actriu, que alterna la seva discreta carrera artística amb serveis nocturns de companyia. 

Divendres 19 de febrer – 19h i 22h

Diumenge 21 de febrer – 19h

http://acgranollers.cat/events/shes-funny-that-way

 

-"Suffragisttes ", en VO anglès a l’Esbarjo Verdi de Cardedeu.

La pel·lícula explica la història de les sufragistes angleses al començament de la Primera Guerra Mundial. La majoria d’aquestes dones no venien de classes altes, sinó que eren dones treballadores que veien com les seves protestes pacífiques no servien per a res.

Dijous 18 de febrer a les 21 h
Divendres 19 de febrer a les 22 h
Dissabte 20 de febrer a les 20 h
Diumenge 21 de febrer a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/sufragistas-18-19-20-i-21-de-febrer/

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School a ambdós cinemes!!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…