Upcoming events

Upcoming events 

Crazy Quiz for children!

Thursday, 28 January 2021

Via ZOOM - Thursday 11th of February or Tuesday 16th February

Cambridge School ofereix un concurs dinàmic i participatiu en anglès per a nens i nenes de 8 a 12 anys aproximadament, amb el qual poden practicar l'anglès en un entorn lúdic, amb jocs lingüístics, manuals i preguntes de disseny, de música, treball en grup...

Aquest mes, podeu participar-hi en línia, per videoconferència via ZOOM:

Biblioteca Roca Umbert - de GRANOLLERS
DATA: dijous 11 de febrer de 2021
HORA: de 17.30 h a 18:15 h
LLOC: activitat en línia, via ZOOM
INSCRIPCIONS: Cal inscriure's prèviament en aquest formulari.

Biblioteca Montserrat Roig - de MARTORELLES
DATA: dimarts 16 de febrer de 2021
HORA: de 17.30 h a 18:15 h
LLOC: activitat en línia, via ZOOM
INSCRIPCIONS: A través d'aquest formulari

Participar és GRATIS!

Us hi esperem! 

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…