News

News 

Free cinema tickets!

Friday, 19 February 2016

Win free tickets for CineClub Granollers and Esbarjo Verdi solving crosswords.

Ja podeu llegir les crítiques de cinema del nostre professor James Skinner de les pel·lícules en VO anglès "She's Funny That Way" i "Suffragettes" que des de dijous 18 de febrer i fins diumenge 21 de febrer trobareu als cinemes CineClub Granollers o Esbarjo Verdi de Cardedeu, respectivament, i també aquí al nostre web.

Descarregueu-vos la crítica de cinema i els mots encreuats i esbrineu la paraula secreta. El primer en publicar-la al nostre Facebook guanyarà dues entrades per a una pel·lícula en VO a CineClub Granollers o bé una entrada per a Esbarjo Verdi: https://www.facebook.com/CambridgeSchoolPage

Recordeu que teniu descompte en les entrades a ambdós cinemes presentant l'Student Card de Cambridge School!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via videoconference

Via video-conference ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via videoconference

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…